cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Piknik rodzinny dla firmy BALL Radomsko

Pikniki i koncerty to jedne z naszych specjalności w “menu”.

Natomiast firma Ball Packaging z Radomska to nasz stały klient, który dotychczas zlecał nam organizację szkoleń i konferencji różnego szczebla.

Tym razem mieliśmy za zadanie zorganizować piknik rodzinny dla pracowników fabryki.
Zajęliśmy się pełną logistyką wyznaczając i ogradzając teren pikniku, który odbywał się na terenie zakładu. Zapewniliśmy namioty, scenę, nagłośnienie i oświetlenie sceniczne oraz animatorów i atrakcje piknikowe dla wszystkich grup wiekowych.
Nie mogło też zabraknąć dobrego jedzenia, dlatego zaprosiliśmy do współpracy Mazurkas Catering, który spisał się znakomicie.

Galeria zdjęć

Referencje

Firma CP-Time została zaangażowana do kompleksowej obsługi wydarzenia. Zakres prac obejmował opracowanie programu pikniku, zapewnienie atrakcji i urządzeń rekreacyjnych oraz występów, prowadzenie i animowanie zajęć podczas imprezy, zapewnienie infrastruktury piknikowej (hala namiotowa, miejsca siedzące, sanitariaty), obsługę techniczną (scenę, oświetlenie, nagłośnienie sceny i terenu), zabezpieczenie i wygrodzenie terenu, scenografię, catering oraz kompleksowy nadzór nad przebiegiem imprezy. Z powierzonych zadań firma wywiązała się należycie i zgodnie z umową. Polecamy usługi firmy CP-Time jako rzetelnego i wiarygodnego partnera przy realizacji firmowych eventów.

Dariusz Gnoiński – Dyrektor zakładu,
Członek zarządu Ball Packing Europe Radomsko