cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Piknik rodzinny dla firmy PKP Intercity

PKP Intercity zleciło nam organizację imprezy masowej dla 2.200 osób na terenie Expo XXI w Warszawie.

Przygotowaliśmy koncept kreatywny i motyw przewodni z hasłem imprezy.

Na zlecenie narodowego przewoźnika zajęliśmy się koordynacją działań i przygotowaniem niezbędnych dokumentów do uzyskania zezwolenia na organizację imprezy masowej.

Zapewniliśmy też prowadzącego i zorganizowaliśmy turniej piłki nożnej halowej, który odbył się na specjalnie z tej okazji zbudowanym mobilnym boisku. Zadbaliśmy, by żaden z gości nie miał czasu ani powodów do nudy. Zwieńczeniem imprezy był żywiołowy koncert Maryli Rodowicz, a my nie tylko odpowiadaliśmy za dobór gwiazdy, ale też za pełną obsługę techniczną całego eventu.

Referencje

PKP Intercity z przekonaniem i odpowiedzialnością poleca Agencję CP-Time Special Events. Zadania, od koncepcji po jej realizację, wykonano profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracownicy agencji wykazali się dużą elastycznością i pełną dyspozycyjnością, będąc wsparciem na każdym etapie pracy nad wydarzeniami.

Zuzanna Szopowska
Dyrektor Biura Komunikacji i PR