cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Jubileusze

“Przyszłość jest prezentem, jaki robi nam przeszłość.”

Andre Malraux

jubileusze firmowe kompleksowo

Jubileusz, jak sama nazwa wskazuje, zdarza się tylko raz na wiele lat. Naszym celem jest sprawić, by uczestnicy zapamiętali organizowane przez nas wydarzenie co najmniej na tyle lat, ilu dotyczył dany jubileusz.

I niezależnie od tego czy Twoja firma ma w zamiarze obdarować wszystkich jubileuszowych gości prezentami, potrafimy zorganizować wszystko tak, by już sam jubileusz stał się prezentem godnym świętowanej okazji.

Co potrafimy?

W ramach realizacji jubileuszy, zapewniamy:

stworzenie konceptu kreatywnego wraz z motywem przewodnim,

opracowanie pod nadzorem merytorycznym pełnego scenariusza Jubileuszu, wraz z harmonogramem i pełnym skryptem wypowiedzi prowadzącego, a nawet treścią przemówień pracowników Twojej firmy, jeśli tego potrzebujesz,

dobór i rezerwację miejsca idealnie dopasowanego do ducha wydarzenia i jego zakresu merytorycznego,

niesamowitą scenografię i obsługę techniczną najwyższej klasy,

produkcję materiałów promocyjnych, wystaw jubileuszowych, etc.

nadzór nad całością przebiegu przedsięwzięcia,

błyskawiczną reakcję na potencjalnie mogące się zdarzyć problemy.

Galeria zdjęć z wybranych realizacji

Wybrane referencje

Wydarzenia zorganizowane przez CP-Time cechują się profesjonalizmem, wysokim poziomem i niebanalnymi pomysłami. Również na etapie przygotowań można liczyć na dużą elastyczność, kreatywność i zaangażowanie. Z pełnym przekonaniem polecamy usługi CP-Time sp. z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

Tomasz Janowski

Członek zarządu, Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o.

Niniejszym zaświadczam, że Agencja CP-Time Special Events współpracuje z Pfizer Consumer Healthcare od ponad 6 lat. Ze szczerym sercem i pełnym zaufaniem do profesjonalizmu wykonywanych prac, polecam usługi Agencji CP-Time jako doświadczonego i kompetentnego partnera przy organizacji wszelkiego rodzaju eventów firmowych.

Małgorzata Turek

Brand Manager Pfizer Consumer Healthcare Poland

Imprezy zostały zrealizowane zgodnie z założeniami i zostały wysoko ocenione przez naszych gości. Z przekonaniem polecam usługi agencji CP-Time jako gwaranta profesjonalnej realizacji powierzonych zadań.

Iwona Puchalska

Ostomy and C&CC Marketing Manager, ConvaTec Polska Sp. z o. o.

Dziękujemy całemu zespołowi CP-Time za życzliwość, profesjonalizm i doświadczenie. Jesteśmy w pełni usatysfakcjionowani poziomem oferowanych usług i liczymy, że w przyszłości będziemy mieli okazję do wspólnej realizacji kolejnych projektów.

Barbara Kwiatkowska

Kierownik działu turystyki, Centrum Podróży AIR CLUB

Z prawdziwą przyjemnością możemy rekomendować agencję CP-Time jako profesjonalnego o niebanalnego organizatora ważnych eventów firmowych, który potrafi nadać im wyjątkowy klimat.

Piotr Kokociński

Dyrektor Generalny Prima Poland sp. z o. o.

Firma CP-Time została zaangażowana do kompleksowej obsługi wydarzenia. (...) Z powierzonych zadań firma wywiązała się należycie i zgodnie z umową. Polecamy usługi firmy CP-Time jako rzetelnego i wiarygodnego partnera przy realizacji firmowych eventów.

Dariusz Gnoiński

Dyrektor zakładu, Członek zarządu Ball Packing Europe Radomsko

Powierzone zadania zostały wykonane zgodnie z ustaleniami zawartymi w umowie z należytą starannością i zaangażowaniem agencji oraz profesjonalizmem zapewniającym wysoki poziom realizacji projektów. Dlatego też z pełnym przekonaniem możemy rekomendować firmę CP-Time Sp. z o. o. jako solidnego partnera przy organizacji imprez.

Maciej Kamiński

kierownik Wydziału Komunikacji Marketingowej, Energa Obrót

Firma CP-Time sp. z o. o. wywiązała ze swoich obowiązków w sposób rzetelny i w pełni profesjonalny. Rekomendujemy firmę Cp_Time Sp. z o. o. jako wiarygodną, solidną i budzącą zaufanie. Chętnie skorzystamy z jej usług ponownie.

Rafał Zdebski

Pełnomocnik zarządu, Inpro S. A.

The team involved in creating the two days music festiwal in the city of Żywiec and the team involved in creating the Grand Jubilee Gala „Tradycja and Współczesność”, have executed two magnificent events, events that have been extremely well enjoyed by our guests, our Staff and our fellow citizens in the Żywiec region. Two events, exellently prepared and executed, confirming the image of our brands and Brewery. I want to thank all of you, who have worked so hard for your dedication, Energy and great teamwork.

Hans van Zon

Prezes Grupy Żywiec S.A.

Grupa Żywiec S.A. informuje, że w dniach 9-10 września 2006 roku zleciła agencji CP-Time organizację obchodów 150-lecia browaru w Żywcu. W ramach uroczystości zorganizowane zostały dwie imprezy: Gala jubileuszowa na terenie browaru dla 3500 osób oraz dwudniowa impreza masowa dla mieszkańców Żywca i okolic. Każdego dnia w imprezie masowej uczestniczyło ok 40 tys. Osób. Chcielibyśmy poinformować, że Agencja CP-Time wywiązała się z powierzonych zadań w sposób nienaganny. Jest to firma godna polecenia przy organizacji tego typu przedsięwzięć.

Jolanta Kazimierska

Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej, Grupa Żywiec S.A.

PKP Intercity z przekonaniem i odpowiedzialnością poleca Agencję CP-Time Special Events. Zadania, od koncepcji po jej realizację, wykonano profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Pracownicy agencji wykazali się dużą elastycznością i pełną dyspozycyjnością, będąc wsparciem na każdym etapie pracy nad wydarzeniami.

Zuzanna Szopowska

Dyrektor Biura Komunikacji i PR, PKP Intercity

Realizacja zadań uzgodnionych i określonych w umowach była wykonywana przez firmę CP-Time perfekcyjnie, z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem pracowników, wykazujących się ogromną wyobraźnią, polotem i szczególną dbałością o poziom wykonywanych usług wymagających zaangażowania zarówno intelektualnego jak i fizycznego. Polecam niniejszą firmę tym, którzy oczekują najwyższych standardów przy organizowaniu imprez okolicznościowych.

Dorota Bychawska

Sales&Marketing Manager, Rexam Szkło Wyszków S.A.

Nasza satysfakcja jest najlepszą rekomendacją dla Agencji Cp-Time, gdyż jako lider w branży nie akceptujemy kompromisu w jakości świadczonych usług.

Małgorzata Handerska

Trade Marketing Manager, Opoczno S.A.

Firma Cp-Time jest godną polecenia, rzetelną firmą, organizującą wszelkiego rodzaju eventy, przyjęcia, pikniki, itp. i jest gwarantem dobrej organizacji oraz wysokiej jakości wykonywanych usług...

Katarzyna Zimoch

Office Manager, RECKITT BENCKISER Poland S. A.

Cp-Time kompleksowo organizuje m.in. konferencje prasowe, szkolenia, jubileusze, pikniki pracownicze oraz imprezy otwarte- festyny rekreacyjne z koncertami, współpracując bezpośrednio z biurem w Warszawie, Browarami w Warce, Żywcu, Leżajsku i Bydgoszczy.

Krzysztof Rut

Dyrektor ds. Korporacyjnych, Grupa Żywiec S.A.