cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Jubileusz 150-lecia Browaru w Żywcu

150-lecie kultowej Marki – to dopiero wyzwanie.
Satysfakcja 40 tysięcy uczestników wydarzenia – to dopiero odpowiedzialność.

150 lat to nie tylko Wielki Jubileusz. To historyczne wydarzenie, które zdarza się tylko raz na 150 lat. To ogromna presja, ale i piękne wyzwanie, któremu udało nam się sprostać.

Przygotowania do obchodów Jubileuszu Browaru Żywiec trwały ponad rok, a o skali przedsięwzięcia najlepiej świadczą liczby. Przy obsłudze imprezy zatrudnionych zostało ponad 500 osób z kilkunastu firm podwykonawczych i koordynowanych przez CP-Time, a niezbędny sprzęt przywiozło aż 30 ciężarówek. Tylko na to jedno wydarzenie wybudowaliśmy na terenie browaru ogromny amfiteatr oraz scenę o szerokości ponad 50 metrów.

Na tej właśnie scenie spektakularne koncerty zagrali wielcy polscy i zagraniczni artyści: Boney M., Lou Bega, Natalia Kukulska, Krzysztof Krawczyk, Kuba Badach, Leszcze, Ewa Małas-Godlewska, Katarzyna Skrzynecka, Olga Bończyk, Robert Kudelski, Dorota Curyłło, Norbi, Kasa, Irek Dudek z Shakin’ Dudi… Jednak punktem kulminacyjnym obchodów była Wielka Gala Jubileuszowa „Tradycja i Współczesność”, której towarzyszyły specjalnie skomponowane na tę wyjątkową okoliczność aranżacje muzyczne w wykonaniu artystów Orkiestry Symfonicznej i Chóru Polskiego Radia pod dyrekcją Michała Nesterowicza.

Najważniejszy Jubileusz w całej historii marki Żywiec przyciągnął i zgromadził blisko 40 tysięcy fanów i sympatyków Browaru. Recenzję tego wydarzenia w postaci referencji znajdziesz tutaj.

Referencje

The team involved in creating the two days music festiwal in the city of Żywiec and the team involved in creating the Grand Jubilee Gala „Tradycja and Współczesność”, have executed two magnificent events, events that have been extremely well enjoyed by our guests, our Staff and our fellow citizens in the Żywiec region.
Two events, exellently prepared and executed, confirming the image of our brands and Brewery.
I want to thank all of you, who have worked so hard for your dedication, Energy and great teamwork.

Hans van Zon
Prezes Grupy Żywiec S.A.

Grupa Żywiec S.A. informuje, że zleciła Agencji Cp-Time organizację obchodów 150-lecia Browaru w Żywcu. W ramach uroczystości zorganizowane zostały dwie imprezy: Gala jubileuszowa na terenie browaru dla 3500 osób oraz dwudniowa impreza masowa dla mieszkańców Żywca i okolic. Każdego dnia w imprezie masowej uczestniczyło ok. 40 tys. osób.

Chcielibyśmy poinformować, że Agencja Cp-Time wywiązała się z powierzonych zadań w sposób nienaganny. Jest to firma godna polecenia przy organizacji tego typu przedsięwzięć.

Jolanta Kazimierska
Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej Grupy Żywiec