cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Barshow Londyn – targi dla Grupy Żywiec

Wieloletnia współpraca z Grupą Żywiec zaowocowała kolejnym zleceniem. Tym razem mieliśmy wyprodukować eleganckie stoisko targowe na jedną z najbardziej prestiżowych imprez w branży napojów – targi BARSHOW w Londynie.

Wyprodukowaliśmy stoisko na miesiąc przed targami i zrobiliśmy próbny montaż w Warszawie. Gdy wszystko sprawdziliśmy byliśmy gotowi do drogi. Po trzydziestu godzinach w trasie i dwóch dniach montażu stoisko było gotowe na odwiedziny gości.

Musieliśmy spełnić bardzo rygorystyczne wytyczne techniczne oraz przepisy BHP jakie obowiązują w Anglii. Nasze stoisko sprawdziło się rewelacyjnie i było używane jeszcze wielokrotnie podczas kolejnych imprez już w Polsce.

wizualizacja stoiska Grupa Żywiec
wizualizacja stoiska
przygotowanie stoiska - targi BarshowLondyn
efekt końcowy

Referencje

Cp-Time kompleksowo organizuje m.in. konferencje prasowe, szkolenia, jubileusze, pikniki pracownicze oraz imprezy otwarte – festyny rekreacyjne z koncertami, współpracując bezpośrednio z biurem w Warszawie, Browarami w Warce, Żywcu, Leżajsku i Bydgoszczy.

 

Krzysztof Rut
Dyrektor ds. Korporacyjnych, Grupa Żywiec S.A

Grupa Żywiec S.A. informuje, że zleciła Agencji Cp-Time organizację obchodów 150-lecia Browaru w Żywcu. W ramach uroczystości zorganizowane zostały dwie imprezy: Gala jubileuszowa na terenie browaru dla 3500 osób oraz dwudniowa impreza masowa dla mieszkańców Żywca i okolic. Każdego dnia w imprezie masowej uczestniczyło ok. 40 tys. osób.

Chcielibyśmy poinformować, że Agencja Cp-Time wywiązała się z powierzonych zadań w sposób nienaganny. Jest to firma godna polecenia przy organizacji tego typu przedsięwzięć.

Jolanta Kazimierska
Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej Grupy Żywiec