cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Akademia Puszki dla Ardagh Group

Kompleksowa obsługa szkoleń i konferencji to nasza specjalność.

Firma Ardagh Group – światowy lider w produkcji puszek aluminiowych do napojów co roku zaprasza swoich klientów na szkolenia branżowe.

CP-Time Special Events ma przyjemność już od ponad 6 lat uczestniczyć w organizacji tych wydarzeń. Odpowiadamy za pełną produkcję wydarzenia, od projektu i druku zaproszeń, smyczy i identyfikatorów po rezerwację i koordynację hotelu, a na obsłudze technicznej, logistycznej i zapewnieniu artystów kończąc.

Wieloletnia współpraca z klientem to oznaka zaufania, ale i zarazem ogromna odpowiedzialność, gdyż podczas realizacji imprez nasz zespół staje się swego rodzaju “zewnętrznym działem” zleceniodawcy, którego reprezentujemy i którego nie możemy zawieść.


Referencje

Wydarzenia zorganizowane przez CP-Time cechują się profesjonalizmem, wysokim poziomem i niebanalnymi pomysłami. Również na etapie przygotowań można liczyć na dużą elastyczność, kreatywność i zaangażowanie.
Z pełnym przekonaniem polecamy usługi CP-Time sp. z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera do współpracy.

Tomasz Janowski
Członek zarządu, Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o.