cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Novartis – konferencja działu sprzedaży, Hotel Mazurkas

Kompleksowa realizacja szkolenia dla firmy Novartis w hotelu Mazurkas w Ożarowie była już bodaj 10 wydarzeniem realizowanym przez CP Time Special Events dla tego Klienta na przestrzeni lat.

Każda z tych imprez miała inny motyw przewodni, “skrojony” na miarę konkretnej potrzeby marketingowej. Tym razem była to konferencja mająca na celu podsumowanie ubiegłego roku i przedstawienie planów na rok kolejny.

A skoro istotą tego wydarzenia była prezentacja wyników rynkowej rywalizacji, to do współpracy zaprosiliśmy… Dariusza Szpakowskiego, który jako prowadzący ze sportowym zacięciem aktywnie motywował zespoły do pracy w nowym sezonie.

Odpowiednio dobrane do programu atrakcje (nawet te niewielkie) oraz adekwatna oprawa szkolenia sprawiają, że przyswajanie wiedzy i motywacja zespołów jest dużo bardziej efektywna. Właśnie dlatego w wywołaniu ducha sportowej rywalizacji wspierał nas bardzo duży ekran panoramiczny z realizacją PIP (picture in picture) oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie scenograficzne, a merytoryczne wykłady przerywaliśmy konkursami z wykorzystaniem systemu do głosowania bezprzewodowego.

wizualizacja sceny - event Novartis
wizualizacja
scena -impreza firmowa Novartis
realizacja