cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Konferencja dla firmy Pfizer w Łodzi

Firma Pfizer po raz kolejny nam zaufała zlecając kompleksową organizację szkolenia dla przedstawicieli medycznych.

Tym razem głównym celem była integracja i motywacja zespołu oraz prezentacja zmian.

Event odbył się w Hotelu Hilton Double Tree w Łodzi, Gościem specjalnym był Przemysław Saleta, a prezentacja oparta została o motyw wywiadu z mistrzem na stylizowanej na ring bokserski scenie. Zmotywowany zespół trzeba było jeszcze zintegrować. Dlatego wynajęliśmy całą pobliską Atlas Arenę i zorganizowaliśmy w niej mini olimpiadę z turniejem piłki siatkowej i innymi konkurencjami, podczas których uczestnicy mieli okazję się lepiej poznać. Wieczorem już mniej formalnie uczestnicy integrowali się przy muzyce na żywo. Oczywiście odpowiadaliśmy za pełną obsługę techniczną, wybór artystów, koncept kreatywny i scenariusz prezentacji.

wizualizacja sceny-ringu Pfizer
wizualizacja
konferencja Pfizer Polo Vital
realizacja

Referencje

Niniejszym zaświadczam, że Agencja CP-Time Special Events współpracuje z Pfizer Consumer Healthcare od ponad 6 lat.
Ze szczerym sercem i pełnym zaufaniem do profesjionalizmu wykonywanych prac, polecam usługi Agencji CP-Time jako doświadczonego i kompetentnego partnera przy organizacji wszelkiego rodzaju eventów firmowych.

Małgorzata Turek
Brand Manager Pfizer Consumer Healthcare Poland