cp-time agencja eventowa

Jesteśmy zespołem ludzi, dla których zawodową misją jest organizacja imprez firmowych. Blisko 20-letnie doświadczenie, inicjatywa i kreatywność to cechy gwarantujące powstanie eventów, które zapadną w pamięci…

Jubileusz 25-lecia firmy INPRO Gdańsk

Kompleksowa organizacja Jubileuszu 25-lecia firmy INPRO z Gdańska.

Jakość świadczonych usług oraz doświadczenie są kluczowe przy podejmowaniu decyzji o wyborze firmy mającej zorganizować jubileusz. Właśnie dlatego po nasze usługi sięgają firmy z całej Polski.

INPRO S.A. – pochodzący z Trójmiasta lider branży deweloperskiej – zlecił nam organizację Jubileuszu 25-lecia działalności firmy. Impreza została podzielona na dwie części: oficjalne uroczystości odbyły się w Teatrze Wybrzeże, natomiast bankiet i atrakcje wieczorne zrealizowaliśmy w dużej karczmie biesiadnej pod Gdańskiem.

Jak to zazwyczaj przy tego typu imprezach bywa, odpowiadaliśmy za kompleksową realizację wydarzenia. Przygotowaliśmy logo Jubileuszu, zaprojektowaliśmy zaproszenia i obsługiwaliśmy rejestrację gości. Nasz dział techniczny opracował scenografię modułową symbolizującą profil działalności Jubilata, a ogromny ekran, odpowiednie oświetlenie i realizacja transmisji z kilku kamer na żywo sprawiły, że całość była bardzo nowoczesna i dynamiczna.

Po części oficjalnej goście bawili się do samego rana przy granej na żywo muzyce, a do swojej dyspozycji mieli też specjalny “namiot atrakcji” z symulatorami gier, kasynem, grami klubowymi i… strefą wróżb, dzięki czemu świętując historię swojej firmy mogli poznać własną przyszłość.

jubileusz - wizualizacji sceny
wizualizacja
jubileusz - realizacja wizualizacji
realizacja

Referencje

Firma CP-Time sp. z o. o. wywiązała ze swoich obowiązków w sposób rzetelny i w pełni profesjonalny.
Rekomendujemy firmę Cp-Time Sp. z o. o. jako wiarygodną, solidną i budzącą zaufanie. Chętnie skorzystamy z jej usług ponownie.

Rafał Zdebski – Pełnomocnik zarządu Inpro S. A.