Realizacje

Jubileusz 150-lecia Browaru w Żywcu
Impreza: Jubileusz 150-lecia Browaru w Żywcu
Klient: Grupa Żywiec S.A., Heineken
Miejsce: Żywiec

Przygotowania do obchodów Jubileuszu Browaru Żywiec trwały ponad rok. O skali przedsięwzięcia świadczą liczby. Przy obsłudze imprezy zatrudnionych zostało ponad 500 osób z kilkunastu firm podwykonawczych, a niezbędny sprzęt przywiozło aż 30 ciężarówek... Zobacz opis imprezy oraz film z tego eventu.

zakończenie wakacji
Impreza: Zakończenie Wakacji
Klient: Grupa Żywiec S.A. i Browar w Warce
Miejsce: Warka

Piknik  poprzedziliśmy intensywną kampania promocyjną, którą sami przygotowaliśmy. Była to impreza otwarta, zorganizowana z wielkim rozmachem, na którą zawitało blisko 10 tysięcy Gości. W trakcie jej realizacji zmierzyliśmy się z dwoma wyzwaniami... Zobacz opis imprezy oraz film z tego eventu.

Otwarcie Nowej Warzelni
Impreza: Otwarcie Nowej Warzelnii
Klient: Grupa Żywiec S.A.
Miejsce: Warka

Klient życzył sobie, aby impreza łączyła w sobie tradycję i nowoczesność browaru. Symbolem tradycji miał być stary, dobrze znany browar w Warce ze znakomitą przeszłością. Synonimem nowoczesności natomiast powstała obok, nowa warzelnia...Zobacz opis imprezy oraz film z tego eventu.

Czysta Siła Nieczysta
Impreza: Czysta Siła Nieczysta
Klient: Reckitt Benckiser
Miejsce: Sopot, hotel Marina

Trudność przedsięwzięcia polegała głównie na tym, że w dwa tygodnie musieliśmy ...Zobacz opis imprezy oraz film z tego eventu.

Czarci Raj
Impreza: Czarci Raj
Klient: Opoczno
Miejsce: Jelenia Góra

Dwudniowa konferencja dla partnerów handlowych z Europy Środkowo-wschodniej...Zobacz opis imprezy oraz film z tego eventu.

Referencje

"... Cp-Time kompleksowo organizuje m.in. konferencje prasowe, szkolenia, jubileusze, pikniki pracownicze oraz imprezy otwarte- festyny rekreacyjne z koncertami, współpracując bezpośrednio z biurem w Warszawie, Browarami w Warce, Żywcu, Leżajsku i Bydgoszczy.

Grupa Żywiec S.A.

Firma Cp-Time jest godną polecenia, rzetelną firmą, organizującą wszelkiego rodzaju eventy, przyjęcia, pikniki, itp. i jest gwarantem dobrej organizacji oraz wysokiej jakośći wykonywanych usług..."

Reckitt-Benckiser

Zobacz również:

Lista Klientów