Oferta/ pikniki

Nie sztuka zaprosić Gości. Sztuką jest sprawić im tyle radości, by jeszcze przez długi czas wspominali wspólnie spędzony czas.

Pikniki są świetną okazją do integracji i wzajemnego poznania. Tutaj nikt nie może się nudzić, bez względu na wiek, czy zainteresowania. Wiemy to, dlatego do opracowania programu pikniku podchodzimy ze szczególną uwagą.

Proponujemy mnóstwo atrakcji. Począwszy od konkursów dla dzieci i dorosłych, pokazów laserowych i sztucznych ogni, poprzez dyskoteki, koncerty, na locie balonem i skokach na bungee kończąc. Występujący na piknikach artyści prezentują najprzeróżniejsze umiejętności. Staramy się, by ich repertuar był zgodny z charakterem imprezy. Zapewnimy także catering oraz sprzęt niezbędny do zrealizowania poszczególnych punktów programu.

Galeria- Pikniki

Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki Galeria Pikniki