Realizacje/ Zakończenie wakacji

Piknik  poprzedziliśmy intensywną kampania promocyjną, którą sami przygotowaliśmy. Była to impreza otwarta, zorganizowana z wielkim rozmachem, na którą zawitało blisko 10 tysięcy Gości. W trakcie jej realizacji zmierzyliśmy się z dwoma wyzwaniami.

Zakończenie wakacji

Po pierwsze należało zorganizować tę imprezę na terenie browaru, bez przerywania procesu produkcji. Po drugie zapewnić na tak dużej przestrzeni wiele atrakcji, które będą odbywały się w tym samym czasie, a ludzie biorący udział w jednej chętnie zmierzą się z następną. Znaleźliśmy na to sposoby.

Zakończenie Wakacji

Browar otoczyliśmy specjalnie zbudowanym płotem, który odgradzał część terenu na którym trwała produkcja od tego, na którym trwała zabawa. Konkurencje były bardzo różne i było ich dużo. Były takie dla dzieci i ludzi starszych, takie które wymagały siły, i takie - które sprytu.

Po drugie wszystkie atrakcje łączył jeden system zbierania punktów - wim większej ilości konkurencji ktoś brał udział, tym większą ilość punktów zdobył i tym bliżej był nagrody. By jeszcze bardziej zachęcić ludzi do udziału wzabawie zorganizowaliśmy osoby pełniące funkcję animatorów, które aktywizowały Gości.

Zakończenie Wakacji

Inny problem z jakim się zmierzyliśmy to zapewnienie bezpieczeństwa. Dzieci, których rodzice brali udział w konkurencjach były pod opieką organizatorów i same bawiły się przednio.

Podczas pikniku odbyły się aż cztery koncerty. Wystąpili Leszcze, Mezo, Kasia Kowalska i Püdelsi. Każdy z artystów miał swoje wymagania sprzętowe, organizacyjne i transportowe. Nie było łatwo, ale pogodziliśmy instrumenty dla czterech zespołów na scenie o wymiarach 14 na 14 metrów. Zapewniliśmy artystom garderoby, posiłki, sanitariat, transport i hotel.

Po koncertach, na zakończenie pikniku, odbył się największy w historii Warki pokaz sztucznych ogni.

Referencje

"Niniejszym zaświadczamy, że firma Cp-Time Special Events współpracuje z Grupą Żywiec od 2000 roku. Na przestrzeni lat Agencja Cp-Time wykazała się dużym profesjonalizmem, kreatywnością oraz elastycznością w realizowanych przedsięwzięciach, czym zdobyła sobie zaufanie współpracujących z nią osób.

Cp-Time kompleksowo organizuje m.in. konferencje prasowe, szkolenia, jubileusze, pikniki pracownicze oraz imprezy otwarte- festyny rekreacyjne z koncertami, współpracując bezpośrednio z biurem w Warszawie, Browarami w Warce, Żywcu, Leżajsku i Bydgoszczy.

Gorąco polecamy usługi Cp-Time, jako wiarygodnego i rzetelnego partnera do współpracy."

Grupa Żywiec S.A.

Referencje PDFZobacz referencje