Realizacje/ Otwarcie Nowej Warzelnii

Klient życzył sobie, aby impreza łączyła w sobie tradycję i nowoczesność browaru. Symbolem tradycji miał być stary, dobrze znany browar w Warce ze znakomitą przeszłością. Synonimem nowoczesności natomiast powstała obok, nowa warzelnia.

Posiada ona najnowocześniejszą w Europie i trzecią co do wielkości na świecie kadź warzelnianą. Browar posiada również unikalny system filtracji membranowej.

To wielkie wydarzenie miało być pełne elegancji ale nieOtwarcie Nowej Warzelnii pozbawione uroku zabawy.

Konwencję imprezy wpletliśmy w klimat reklam Warki, które nawiązują do XVI-wiecznej szlachty polskiej w całej jej krasie i zamiłowaniu do... piwa. Postaraliśmy się, by na terenie warzelni przechadzali się dumni szlachcice, niektórzy z nich jeździli konno. Otwarcie Nowej Warzelnii

W samym środku warzelni przy kadziach zorganizowaliśmy gablotę z kolekcją staropolskich kufli, a w części recepcyjnej wystawę na temat historii piwa. Przed warzelnią ustawiliśmy duży namiot, podłoże wyłożyliśmy wykładziną a eleganckie fotele wypożyczyliśmy od hotelu Sobieski. Na tyłach namiotu ustawiliśmy kabiny do tłumaczeń symultanicznych, na imprezie było bowiem mnóstwo Gości z zagranicy. Całość na scenie prowadzili Agata Konarska i Piotr Kraśko, a atrakcji artystycznych dostarczył Gościom Waldemar Malicki.

Otwarcie Nowej Warzelnii

Po części oficjalnej Goście mieli zwiedzić nową warzelnię. Już na tydzień przed wydarzeniem wszystkie powierzchnie, które miały być dostępne dla Gości pozbawiliśmy ich fabrycznego oświetlenia i założyliśmy kolorowe światła sceniczne. Ustawieniem strumienia światła i kolorami podkreśliliśmy ciągi rur i urządzeń warzelnianych, co dało bardzo nowoczesny rys wnętrzu.

Przed wejściem do nowej warzelni miała miejsce mała niespodzianka. Dyrektor browaru by móc zaprosić do niej Gości musiał uruchomić system filtracji membranowej. Wiązało się to z wypełnieniem misji na oczach wszystkich zebranych. Misja polegała na wpisaniu odpowiedniego hasła dostępu do warzelni. Program był tak skonstruowany, by w odpowiedni sposób reagować na kolejno wpisywane hasła. Taki interaktywny wywiad Dyrektora z komputerem dał gościom wytchnienie od poważnej atmosfery. Po zwiedzeniu nowej warzelni wszyscy przeszli na bankiet do część starszej. Pomieszczenie te, nieco już zniszczone stanowiły spore wyzwanie dla naszych aranżacyjnych pomysłów. W końcu urządziliśmy tam restaurację w swojskim, staropolskim stylu. Całość zorganizowana z wielką pompą dostarczyła Gościom wielu niesamowitych wrażeń.

Referencje

"Niniejszym zaświadczamy, że firma Cp-Time Special Events współpracuje z Grupą Żywiec od 2000 roku. Na przestrzeni lat Agencja Cp-Time wykazała się dużym profesjonalizmem, kreatywnością oraz elastycznością w realizowanych przedsięwzięciach, czym zdobyła sobie zaufanie współpracujących z nią osób.

Cp-Time kompleksowo organizuje m.in. konferencje prasowe, szkolenia, jubileusze, pikniki pracownicze oraz imprezy otwarte- festyny rekreacyjne z koncertami, współpracując bezpośrednio z biurem w Warszawie, Browarami w Warce, Żywcu, Leżajsku i Bydgoszczy.

Gorąco polecamy usługi Cp-Time, jako wiarygodnego i rzetelnego partnera do współpracy."

Grupa Żywiec S.A.

Referencje PDFZobacz referencje

Galeria zdjęć z imprezy: Otwarcie Nowej Warzelnii

Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii Otwarcie Nowej Warzelnii