Realizacje/ Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu

Przygotowania do obchodów Jubileuszu Browaru Żywiec trwały ponad rok. O skali przedsięwzięcia świadczą liczby. Przy obsłudze imprezy zatrudnionych zostało ponad 500 osób z kilkunastu firm podwykonawczych, a niezbędny sprzęt przywiozło aż 30 ciężarówek.

Dwudniowe święto obejmowało imprezy odbywające się jednocześnie na terenie Browaru oraz w mieście Żywiec. Wielka Gala Jubileuszowa "Tradycja i Współczesność", zapamiętana została, jako niezwykłe przeżycie artystyczne. Specjalnie na tę okazję w zabudowę Browaru wkomponowano scenę o szerokości ponad 50 m oraz amfiteatr.

Uroczystość poprowadziła Małgorzata Foremniak wraz z Wiktorem Zborowskim. Specjalnie skomponowane aranżacje muzyczne na okoliczność Jubileuszu wykonywali artyści Orkiestry Symfonicznej i Chóru Polskiego Radia pod dyrekcją Michała Nesterowicza.

Imprezę uświetniły występy takich artystów jak: Ewa Małas-Godlewska, Kuba Badach, Katarzyna Skrzynecka, Olga Bończyk, Irek Dudek z Shakin’ Dudi, Natalia Kukulska, Robert Kudelski, Krzysztof Krawczyk, Dorota Curyłło, Leszcze, Kasa, Norbi, Lou Bega i Boney M.

O najwyższy poziom serwowanych dań zadbał Szef Kuchni Hotelu Jan III Sobieski, Robert Sowa.

Uroczystości towarzyszyły imprezy organizowane dla mieszkańców Żywca i regionu.

Referencje

" Grupa Żywiec S.A. informuje, że zleciła Agencji Cp-Time organizację obchodów 150-lecia Browaru w Żywcu. W ramach uroczystości zorganizowane zostały dwie imprezy: Gala jubileuszowa na terenie browaru dla 3500 osób oraz dwudniowa impreza masowa dla mieszkańców Żywca i okolic. Każdego dnia w imprezie masowej uczestniczyło ok. 40 tys. osób.

Chcielibyśmy poinformować, że Agencja Cp-Time wywiązała się z powierzonych zadań w sposób nienaganny. Jest to firma godna polecenia przy organizacji tego typu przedsięwzięć."

Grupa Żywiec S.A.

Referencje PDFZobacz referencje

Galeria zdjęć z imprezy: Jubileusz 150-lecia Browaru W Żywcu

Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu Jubileusz 150- lecia Browaru w Żywcu