Realizacje/ Czysta Siła Nieczysta

Zjazd przedstawicieli handlowych i kontrahentów Reckitt Benckisera.

Trudność przedsięwzięcia polegała głównie na tym, że w dwa tygodnie musieliśmy znaleźć hotel o odpowiednich salach konferencyjnych i gastronomicznych, który będzie można całkowicie zarezerwować dla dużej liczby Gości. Wszystkie te warunki okazały się nie do spełnienia jednocześnie.

reckitt

Zarezerwowaliśmy więc hotel, który w ogóle można było zarezerwować w tak krótkim czasie i który miał odpowiednio dużą salę restauracyjną. Brakującą nam salę konferencyjną zorganizowaliśmy w hotelowym... basenie. Osuszony basen wypełniliśmy rusztowaniami i nakryliśmy podłogą. Ściany i sufity udekorowaliśmy artystycznymi upięciami z ponad 1500 m2 materiału w siedmiu kolorach. Cały hotel zaaranżowaliśmy tak, by przypominał piekielne groty. Obsługa miała specjalnie uszyte stroje. Ściany hotelu spowite czerwonym materiałem i odpowiednio podświetlone, rzeźby i inne "piekielne" elementy scenografii sprawiały niesamowite wrażenie.

krosny

Celem imprezy było podsumowanie wyników przedstawicieli i wprowadzenie dwóch nowych produktów: Mr Sheen oraz Air Wick. Podsumowanie odbyło się na zasadzie tradycyjnej konferencji. Ale prezentacja produktów odbyła się poprzez wystawienie specjalnie napisanego na tę okazję przedstawienia - musicalu, którego akcja rozgrywała się oczywiście w piekle. Całą imprezę prowadził Stefan Friedman. W przedstawieniu wzięli udział aktorzy warszawskich teatrów, Ireneusz Krosny, tancerki z klubu Tango i artyści cyrkowi. Elementem inscenizacji były m.in. żywe, egzotyczne zwierzęta.

czysta sila nieczystaPo przedstawieniu był czas na bezpośrednie rozmowy z kontrahentami i podpisywanie specjalnie na tę okazję przygotowanych kontraktów. Klient życzył sobie, by rozmowy te mogły przebiegać w spokoju. Postaraliśmy się więc znaleźć do tego odpowiednie pomieszczenia. Podpisywanie umów wiązało się z uczestniczeniem w losowaniu o główna nagrodę. Ilość zamówień przekładała się na ilość losów, spośród których wyłonieni zostali szczęśliwcy. Jeden stał się właścicielem nowego samochodu, a trzech miało przed sobą perspektywę egzotycznej wycieczki. Po tych wszystkich emocjonujących wydarzeniach przyszedł czas na wytchnienie.

Gwiazdą wieczoru ze specjalnym programem był zespół Shake'in Dudi. Potem były już tańce do białego rana.

Referencje

" Niniejszym wyrażam podziękowanie firmie Cp-Time za profesjonalną obsługę, terminowe, solidne i sprawne działanie oraz całą dotychczasową, owocną współpracę.

Firma Cp-Time jest godną polecenia, rzetelną firmą organizującą wszelkiego rodzaju spotkania, eventy, przyjęcia, pikniki, itp. i jest gwarantem dobrej organizacji oraz wysokiej jakości wykonywanych usług.

Bardzo dziękuję w imieniu firmy Reckitt Benckiser (Poland) S.A. za dotychczasową prawie 6 letnią współpracę. (...)

Z perspektywy mojego wieloletniego doświadczenia, jak i współpracy z wieloma innymi firmami, świadczącymi podobne usługi, z pełną odpowiedzialnością polecam firmę Cp-Time jako partnera rzetelnego i w pełni profesjonalnego.

Liczę na dalszą owocną współpracę.

Reckitt Benckiser  S.A.

Referencje PDFZobacz referencje