Realizacje/ Czarci Raj

Dwudniowa konferencja dla partnerów handlowych z Europy Środkowo-wschodniej.

Opoczno Czarci Raj

Większość Gości przybyła do Warszawy, gdzie czekał na nich zorganizowany transfer do Jeleniej Góry. Nie zabrakło oczywiście pilota wycieczki. Był to okres karnawału, więc trudno było oprzeć się pokusie zorganizowania balu. Przy takich okazjach korzystamy z umiejętności zaufanego didżeja, który obserwując bawiących się ludzi doskonale potrafi dobrać muzykę do ich upodobań. Poza tańcami emocji gościom dostarczały gry w sportowym kasynie, grupa Art Color Balet słynąca ze stylu body painting oraz pokazy kankana rodem z francuskich klubów. Gwiazdą wieczoru była KAYAH

Opoczno

Drugiego dnia przewieźliśmy Gości do Karpacza do Western City, a tam czekało na nich gro atrakcji do wyboru. Niektórzy wybrali jazdę samochodami terenowymi inny woleli quady, jeszcze inni jazdę konną. Było też sporo amatorów zjazdu na lince Tyrolka w starych kamieniołomach. Spokojniejszym osobom zaproponowaliśmy rzut dzidą, strzelanie z łuku czy wiatrówki lub oglądanie zaaranżowanego przez nas przedstawienia w stylu starego westernu czy wreszcie naukę tańca country

W przerwach części konferencyjnej Gości zabawiał Ireneusz Krosny, a całość konferował Andrzej Grabowski. Na kolację zaprosiliśmy wszystkich do karczmy u Ducha Gór, a po posiłku przy skocznej muzyce country ci, którzy nauczyli się tego tańca mieli okazję się nim popisać. Całość uświetnił pokaz sztucznych ogni.

Referencje

" Z przekonaniem i odpowiedzialnością potwierdzam fakt pozytywnie przebiegającej współpracy pomiędzy OPOCZNO S.A. z Agencją Cp-Time. Przedmiotowa współpraca, sięgająca swymi początkami roku 2004, dotyczyprzede wszystkim, kompleksowej organizacji i obsługi eventów dla Partnerów Handlowych OPOCZNO S.A.

Do chwili obecnej nasza współpraca przebiegała bez zakłóceń, co więcej, wyżej wymieniona agencja dała się poznać jako profesjonalny partner, charakteryzujący się zaangażowaniem i solidnością.

Dbałość o klienta, nastawienie na zrozumienie jego potrzeb i terminowość w realizacji zleceń pozwoliły Agencji Cp-Time zdobyć nasze zaufanie i przyczyniły się do rozwijania naszej współpracy opartej na długoterminowej perspektywie działania.

Nasza satysfakcja jest najlepszą rekomendacją dla Agencji Cp-Time, gdyż jako lider w branży nie akceptujemy kompromisu w jakości świadczonych usług."

OPOCZNO S.A.

Referencje PDFZobacz referencje