Jak działamy

Każda impreza jest sumą pomysłów, entuzjazmu i doświadczenia, które pozwala przewidywać mogące zdarzyć się trudności.

Najczęściej Klienci nie zdają sobie sprawy, jak wiele pracy trzeba włożyć, by wszystko poszło dobrze. Chcemy, by każde wydarzenie było odzwierciedleniem oczekiwań i możliwości naszego Klienta ale i zaskakiwało zaproszonych Gości.

Decydując się na współpracę z cp-time dostajesz gwarancję najlepszej obsługi. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Pragniemy poznać jego potrzeby i cele jakie ma spełniać impreza. Pierwszym etapem współpracy jest rozmowa, podczas której staramy się zorientować w potrzebach i zasobach Klienta. Po takim spotkaniu, na podstawie wniosków z wywiadu tworzymy koncepcje imprezy. Zwykle przedstawiamy kilka propozycji. Wspólnie z Klientem rozważamy zasadność każdej z nich. Ostateczna decyzja oczywiście zawsze należy do Klienta.

Gdy wybór zostanie dokonany opracowujemy szczegółowy plan, który uwzględnia niezbędne materiały i sprzęt. Potem starannie wybieramy miejsce imprezy biorąc pod uwagę liczebność Gości i wymagania techniczne oraz scenograficzne. Następnie przygotowujemy wybraną lokalizację do założeń scenariusza. Obejmuje to pracę od strony technicznej i sanitarnej - organizujemy potrzebny sprzęt, administracyjnej - zdobywamy niezbędne pozwolenia, a także prowadzimy próby, przygotowujemy aktorów, stroje, muzykę i oświetlenie.

Gdy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, impreza się rozpoczyna, nie spoczywamy na laurach. Cały czas, w trosce o dobre imię naszego Klienta i zadowolenie Gości koordynujemy wszystkie etapy imprezy, na bieżąco reagujemy na potrzeby i usuwamy ewentualne problemy. A gdy wszystko się zakończy przedstawiamy Klientowi podsumowujący raport. Utrwalamy również każdą imprezę na filmie i fotografiach oraz tworzymy dokumentację jej przebiegu.

Na każdym etapie współpracy zapewniamy Klientom maksymalny komfort i kompleksową obsługę.

Referencje

"... Dbałość o klienta, nastawienie na zrozumienie jego potrzeb i terminowość w realizacji zleceń pozwoliły Agencji Cp-Time zdobyć nasze zaufanie i przyczyniły się do rozwijania naszej współpracy opartej na długoterminowej perspektywie działania..."

OPOCZNO S.A.

" ... Agencja Cp-Time wykazała się dużym profesjonalizmem, kreatywnością oraz elastycznością w realizowanych przedsięwzięciach, czym zdobyła sobie zaufanie współpracujących z nią osób..."

Grupa Żywiec S.A.